Azimutus jest najwyżej notowanym niezależnym doradcą M&A w Polsce*, specjalizującym się w doradztwie transakcyjnym oraz strategii rozwoju.

Pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów strategicznych oraz w tworzeniu wartości dodanej poprzez realizowane transakcje M&A. Pracujemy dla największych polskich przedsiębiorstw, inwestorów finansowych i zarządów międzynarodowych korporacji.

Azimutus działa od 2004 roku i posiada bogate doświadczenie ugruntowane w ponad 150 zrealizowanych projektach. Wspieramy naszych klientów w pozyskiwaniu kapitału na rozwój lub przy sprzedaży przedsiębiorstwa. Doradzamy przy strategii wzrostu, w tym przy ocenie i realizacji akwizycji.

Skutecznie realizujemy projekty w całej Europie, docierając zarówno do globalnych inwestorów branżowych i finansowych, jak i firm stanowiących atrakcyjne cele akwizycyjne.

Wysoką jakość naszych usług świadczy zespół konsultantów mających za sobą lata doświadczeń w bankowości inwestycyjnej oraz międzynarodowych firmach doradczych.

* Azimutus jest najwyżej notowanym niezależnym doradcą M&A pod względem liczby przeprowadzonych transakcji – według Mergermarket.com za okres styczeń 2015 – Kwiecień 2017

 

Zespołem doradców Azimutus kierują Partnerzy:

jacekbyrt.jpg

Jacek Byrt

Partner

Jacek Byrt posiada 17-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie corporate finance, transakcji fuzji i przejęć oraz doradztwa strategicznego. Uczestniczył w ponad 100 projektach zakończonych sukcesem. W czasie swojej kariery zawodowej pracował dla dużych polskich przedsiębiorstw, jak również dla inwestorów strategicznych oraz finansowych. Specjalizuje się w następujących sektorach: przemysł, sektor rolno-żywnościowy oraz usługi B2B.

Przed założeniem Azimutus, Jacek Byrt pracował w McKinsey & Company (Warszawa), Dresdner Kleinwort Benson (Frankfurt / Main) oraz w Banku Zachodnim WBK SA (Warszawa).

Ukończył studia na London School of Economics (z tytułem Master of Science) oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (w tym CEMS Master na paryskim HEC). Ukończył również program Advanced Management Program na IESE Business School w Barcelonie. Biegle posługuje się następującymi językami: polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim.

Jacek jest żonaty i ma trójkę dzieci. Lubi podróże, w szczególności rowerem.

 

witoldhruzewicz.jpg

Witold Hruzewicz

Partner

Witold ma 24 lata doświadczenia w obszarach obejmujących corporate finance, fuzje i przejęcia, venture capital i spółki technologiczne. Od założenia Azimutus w 2004 roku, prowadził ponad 100 projektów doradczych dla przedsiębiorców, międzynarodowych przedsiębiorstw i funduszy private equity w sektorach takich jak FMCG, rolno-spożywczy i produkcyjny.

Zanim założył Azimutus, Witold pracował w McKinsey & Company. Wcześniej, spędził pierwsze siedem lat swojej kariery w Silicon Valley in California, pracując m.in. w Celera Corporation oraz Theravance Biopharma.

Witold ma dyplom MBA z IESE Business School in Barcelona (najwyższy wynik w swoim roczniku) z częścią program ukończoną na Columbia Business School w Nowym Jorku. Pracował naukowo na University of California at Berkeley. Ukończył studia na Boston University. Jest współautorem 10 publikacji naukowych i patentów.

Witold posługuje się płynnie angielskim i polskim oraz biegle włada hiszpańskim.

Żonaty, z dwójką dzieci. Jego zainteresowania obejmują historię, literaturę i astrofizykę. Witold jest triatlonistą w tym ukończył zawody Ironman i obecnie startuje w zawodach lekkoatletycznych w kategorii Masters.