Wysoką jakość naszych usług świadczy zespół konsultantów mających za sobą lata doświadczeń w bankowości inwestycyjnej oraz międzynarodowych firmach doradczych.
 

Zespołem doradców Azimutus kierują Partnerzy:

Jacek Byrt

jacekbyrt.jpg

Stanowisko:
Partner

Jacek Byrt posiada 17-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie corporate finance, transakcji fuzji i przejęć oraz doradztwa strategicznego. Uczestniczył w ponad 100 projektach zakończonych sukcesem. W czasie swojej kariery zawodowej pracował dla dużych polskich przedsiębiorstw, jak również dla inwestorów strategicznych oraz finansowych. Specjalizuje się w następujących sektorach: przemysł, sektor rolno-żywnościowy oraz usługi B2B.

Przed założeniem Azimutus, Jacek Byrt pracował w McKinsey & Company (Warszawa), Dresdner Kleinwort Benson (Frankfurt / Main) oraz w Banku Zachodnim WBK SA (Warszawa).

Ukończył studia na London School of Economics (z tytułem Master of Science) oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (w tym CEMS Master na paryskim HEC). Ukończył również program Advanced Management Program na IESE Business School w Barcelonie. Biegle posługuje się następującymi językami: polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim.

Jacek jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Lubi podróże, w szczególności rowerem.

 

Witold Hruzewicz

witoldhruzewicz.jpg

Stanowisko:
Partner

Witold ma 24 lata doświadczenia w obszarach obejmujących corporate finance, fuzje i przejęcia, venture capital i spółki technologiczne. Od założenia Azimutus w 2004 roku, prowadził ponad 100 projektów doradczych dla przedsiębiorców, międzynarodowych przedsiębiorstw i funduszy private equity w sektorach takich jak FMCG, rolno-spożywczy i produkcyjny.

Zanim założył Azimutus, Witold pracował w McKinsey & Company. Wcześniej, spędził pierwsze siedem lat swojej kariery w Silicon Valley in California.

Witold ma dyplom MBA z IESE Business School in Barcelona z częścią program ukończoną na Columbia Business School w Nowym Jorku. Pracował naukowo na University of California at Berkeley. Ukończył studia na Boston University.

Witold posługuje się płynnie angielskim i polskim oraz biegle włada hiszpańskim.

Żonaty z dwójką dzieci. Jego zainteresowania obejmują historię, literaturę i astrofizykę. Witold jest triatlonistą w tym ukończył zawody Ironman i obecnie startuje w zawodach lekkoatletycznych w kategorii  Masters.